Гербіцид - пригнічує білковий синтез на клітинному рівні.

МочевинКа №1 - активізує білковий синтез у рослин на клітинному рівні.

Див. Енциклопедію рослин.

Приймаємо замовлення на комплекс НАНО добрив  класу МОЧЕВИН-К, для ярових, в тому числі:

К1 - стимулятор зростання коренів

К2 - ретардант

К6 - прискорювач проростання насіння,

та на К1 для підкормки озимих при поновленні весняної вегетації озимих (ячмінь, горох, пшениця, гірчиця).

Важливим моментом при купівлі добрив класу МочевинК є те що, з метою гарантії отримання прцюючого оригиналу, слід замовляти їх у виробника - "НВО Агронауковець", який бере на себе також витрати по доставці їх до замовника.

Для прискорення проростання насіння ярових слід використати К6. До кожного літра К6 безкоштовно додається один літр свіжого фунгіцида Триходермін.

Ціна 1л К1,К2 та К6- 239грн, з ПДВ 286,80грн.

Норма: 0,5 л.га /ячмінь,горох/ та 0,7л.га /пшениця,ріпак,гірчиця/. Якщо вчасно внести то вже через 20 днів маса коренів оприсканих рослин буде в двічі більша в порівнянні з контролем.К6 - прискорювач проростання насінн. К2 - ретардант: потовщує стебла, зменшує винос рослинами вологи.Консультації та замовлення по тел. 050 492 26 88 та 067 605 60 36. З повагою, НВО Агронауковець.

Доказом того що К1 активізує білковий обмін у рослин на клітинному рівні, що додає їм значно енергії, є ВИСНОВКИ по трирічних дослідах кафедри захисту рослин Житомирської аграрної академії:

Докази:
Своєчасне живлення рослин стимулятором росту коренів К1 по листу це:

1.Подвійна коренева система:

  1. 100%ний захист від бездощів'я:

  1. Високоякісне зерно:

      4. Значне зменшення витрат на живлення та захист рослин Евротерминал и ЕБРР

 

Евгеній Медвєдєв, Старобільск, десять років використовує стимулятор коренів К1 та ретардант К2, в тому числі на пшениці сорту Августа сім років. Перша репродукція дала врожай 42 ц.га, третій клас, а сьома 52 ц.га та другий клас. Селітру та КАС не вносив- тільки К1, К2 та карбамід розчинений. Якщо Ви вносите селітру, то щоб врятувати врожай від бездощів'я, слід при поновлені вегетації оприскати рослини К1. Послухайте його:

Дія прискорювача проростання насіння К6, в нормі 1 літр на тону / витрати від 5 до 15 гр.га/:

А витрати до 10гр.га

Такий результат від дії К6 та К1 це реально на кожній яровій культурі.Чим би не було оброблене насіння, оприскайте поверху К6 та отрмаєте раніше сходи, а в фазі 4х листків оприскайте сходи К1. Це виграний час, 5 -9 діб, та додаткова енергія на розвиток, що й так покращить стан ярового поля.

Такий же результат у Старобільських фермерів, про що інформувала місцева преса, ознайомтесь:

К2 вносться при хімпрополкі в нормі 0.5- 07л.га, або в фазі бутонізації:

Додатковий врожай окупить витрати на добрива, захист рослин,  хімпрополку та збирання врожаю, якщо при хімпрополкі ячменю  та пшениці до гербіциду додати 0,5 л/га (станом на 31.01.17р. - 115 грн/га без ПДВ)  НаНо добрива Мочевин К2 – доведено практикою та науковими дослідами:

Обстеження пшениці -  до гербіциду додали 0,5 л/га К2. Висновок голови КСП «Рад. Земля», героя України Максимова Павла Дмитровича:

 

Обстеження ячміню -  при хімпрополкі до гербіциду додали 0,5 л/га К2 в КСП «Копанівське»:

 

Встановлено інститутом захисту рослин (м. Київ ): при хімпрополкі ярового ячменю до гербіциду  Гранстар додавали К2-0,5 л/га. Врожай зростав від 33-х до 49-ти відсотків, а прибавка врожаю складала від 9,2 ц/га - дисертація Л.Н. Ярошенко - УДК 577,4+581,5 : (632+633,16).  Мочевин  К2 виявився найбільш ефективним в порівнянні з іншими 20 варіантами стимуляторів та мікродобрив зареєстрованих в Україні. 

Замовлення на К2 під хімпрополку приймаються

по тел. 050 492 26 88 або 067 605 60 36.

Додаткова інформація:

Для отримання потужного результату, в одній технологічній карті при вирощуванні зернових, технічних, овочевих культур,ягідників, винограду та інших,  виробляється  три види НаНо добрив Мочевин: К6, К1 та К2.

К6- для напівсухої інкрустації  насіння в нормі 1 літр на тонну. Забезпечує ранні та дружні сходи.:

Результат на прикладі ФОП «Ольгівське»:

 

К1- для живлення  рослин по листу в фазі кущення зернових або від трьох до десяти листків в нормі 0,5-1 л/га. (посилює кореневу систему та потовщує стебла).

Результат відживлення по листу весною та осінню:

 

К2- ретардант, в кущі підтягує всі стебла до рівня сильного, в бобах ліквідує пустозерністість:

 

Являючись «системними» добривами, К6,К1 та К2 в баковій суміші з гербіцидами, іншими мікродобривами та мікроелементами, через годину – дві після внесення «проводять» їх в клітину рослин, що значно покращує їх дію також рятує бакову суміш від змивання   дощем. В посушливі  роки К2 рятує від банкрутства:

 

а якщо весною «задощило»  та неможливо провести культивацію – підживлений соняшник своїм лапатим листям «придушить» бур’ян:

 

В інституті захисту грунтів на дослідних ділянках в 2015 р., виконавець  к.с.х.н. Голубченко Віктор Федорович тел.. 067 871 95 95,  при комплексному застосуванні  К6,К1 та К2 на пшениці по стерньовому попереднику отримано прибавку врожаю на богарі  від 47,7 до 81,15%.

К6, К1 та К2 пройшли Державні випробування та дозволені до використання в Україні, дивись  посвідчення:

 

Проведеними дослідами по живленню рослин різними нормами (від 0,2 до 10-ти л/га  встановлено, що найкращий ефект від 0,2 до 1 л/га;

Члени вченої Ради ІЗПР оглядають вище приведенні ділянки:

 

Замовлення на добрива класу Мочевин К:  К6, К1 та К2 слід надсилати SMS повідомленням на тел.. 050 492 26 88, 06760560 36.

Нижче наведені інші результати дослідів:

 

Якщо вирішили, що «Нада цим ділом займаться», тобто: якщо у Вас 1000 га зернових –  отримайте додатково ще 1000 тон продукції по собівартості не вище 200 гривен за тону. Так як в добриво Мочевин К входять імпортні складові (Фолієва кислота, Гіберелін та інщі, собівартість одного літра в валюті складає 9$. Тому вихідна ціна в гривнях залежить від його курсу в Україні.