Гербіцид - пригнічує білковий синтез на клітинному рівні.

МочевинКа №1- активізує білковий синтез у рослин на клітинному рівні.

Див. Енциклопедію рослин.

Приймаємо замовлення на комплекс НАНО добрив  класу МОЧЕВИН-К, в тому числі:

К1 - стимулятор зростання коренів

К2 - ретардант

К6 - прискорювач проростання насіння,

та на К1 для підкормки озимих (ячмінь, горох, пшениця, гірчиця).

Важливим моментом при купівлі добрив класу МочевинК є те що, з метою гарантії отримання прцюючого оригиналу, слід замовляти їх у виробника - "НВО Агронауковець", який бере на себе також витрати по доставці їх до замовника.

Ціна 1л агродобрива К1,К2 - 293 грн. та К6- 663 грн.

Норма: 0,5 л.га /ячмінь,горох/ та 0,7л.га /пшениця,ріпак,гірчиця/. Якщо вчасно внести то вже через 20 днів маса коренів оприсканих рослин буде в двічі більша в порівнянні з контролем.К6 - прискорювач проростання насінн. К2 - ретардант: потовщує стебла, зменшує винос рослинами вологи.

Прискорить розвиток, додасть рослинам енергії більш 2000 МДж/га, збільшить кореневу.

Для прискорення проростання насіння ярових слід використати К6. До кожного літра К6 безкоштовно додається один літр свіжого фунгіцида Триходермін.

Замовити за тел.: 0932848914

 

Херсонське НВО «Агронауковець» з 1988 року активно займає чільне місце в сільськогосподарському практично-дослідному  сегменті діяльності, щодо збільшення рівня врожайності агрокультур. Добрива типу «Мочевин-К», які згідно синергізмічних властивостей мають ефективну видиму дію на ряд культурних рослин і в рази збільшують врожайність запатентовані  херсонським «Агронауковцем». Для таких культур як: буряк, ріпак, озимі, пшениця, картопля, ячмінь «Мочевин-К» варто використовувати сміливо і без вагань. У поєднанні із гербіцидами добриво «Мочевин-К 2» дає відчутний результат, а ціна продукції від «Агронауковця» у еквіваленті вигоди становить 65 грн/га, врожайність зросте на 0,7 -2 т/га. Варто знати, що застосовуючи добриво НВО «Агронауковець» ви значно посилюєте кореневу систему рослин і стеблово – листяний відділ культурних екземплярів. Крім того, посилюєте вітальну силу рослин відносно несприятливих погодних умов. Використання добрив «Мочевин – К» не лишень збільшить врожайність необхідних вам культур, але й дозволить економити на присутності інших, більш дорогих, але менш дієвих добрив та препаратів. Важливим моментом при купівлі добрива від «Агронауковця» є купівля препаратів у офіційних дилерів, а їх є лишень один представник на район.