К1 допоміг зберегти поле від приморозків

Тисніть на файли, послухайтеМикола Петрович вже 7 років селітру не вносить, тільки К6, К1 та К2. Поруч агрофірма, внесли "по Бузніцькому" по 200 кг/га селітри. Врожай в них склав 22 ц/га

К6 та К2 препарати які ми Вам відправили на спробу, як використати:

Прискорювач та посилювач проростання К6 100 мл розвести в літрі води та прямо біля сівалки в день посіву обприскати насіння всіх культур які висіваєте, в тому числі кукурудза, цукровий буряк, соняшник та інші, з розрахунку 250 мл розчину на 10 кг посівмату. Не звертайте уваги на те що посівмат, наприклад цукрового буряку, вже  оброблений препаратами Тачигарен, Адифуром, стимулятором- обприскайте поверху, рослини будуть цупкіші, а рядки повніші.

К2- ретардант, краще використати на слабких посівах - використали пів бочки оприскувача- влили 10 літрів К2, якраз буде контроль та видно з чим порівняти по загальному вигляду поля

З повагою!
Олександр Іванович, керівник НВО Агронауковець
0635251890

Будуть запитання, дзвоніть, буду радий з Вами поспілкуватись.

Знаєте чи ні, що один літр стимулятора проростання  посівмату К6 додасть врожаю озимих ріпаку та гірчиці 25-50 тонн, на просапних та технічних  ярових 20-25 тонн або 250-500 тисяч гривень :Розрахунок простий. Одним літром К6 інкрустується 50 посівних одиниць.Якщо вірити висновкам по трьох річних дослідах вчених УКРНІОЗу то прибавка врожаю з гектара 11 центнер, див звіти agrodobruvo.com.ua

Підкормка весною при поновлені вегетації озимих стимулятором росту коренів МочевинК 1- збільшить кореневу, додасть вуглеводів та гарантує запрограмований врожай незалежно від опадів та добрив.

Запитання від замовника!

Добрий день. Плануємо включити Ваші препарати в технологічні карти вирощування сільськогосподарських культур в господарстві на пшениці, ріпаку, соняшнику. Загальна площа 900 га. Хотілося б дізнатись кращі фази для внесення. Дякую.

ВІДПОВІДЬ:

Протизасушливий комплекс НВО Агронауковець включає три препарати:

Мочевин К 6 - стимулятор проростання насіння, який сканує ЗІГОТУ та сприяє скорішому на 2-10 днів проростання, в залежності від культури, при цьому рослини значно цупкіші..
Рекомендується напівсуха інкрустація в День висіву. Якщо раніше, а сталося так що задощило, то можливе проростання в тарі. Норма: 1 л на 500 кг-просапні, та 1 л на 50 літрів бакової суміші ячмінь, пшениця, жито та інші. Ціна 660₴.літр.

Препарат дуже сильний

К1-стимулятор росту коренів. Оприскування рослин по листу при поновленні вегетації або в фазі від 3-х листків, або коли вирівнялись посіви соняшник та інш. Вже через сім днів після оприскування коренева, в тому числі і після поновлення вегетації весною, буде в двічі більша та довша в порівнянні з контрольною рослиною.

До бакової суміші бажано додати 5 кг/га карбаміду, сульфату або 7 л/га КАСу.

Мочевин К 2- стимулятор загальної дії, сприяє зменшенню довжини стебла на 10-25 см, збільшенню колоса на 25%, цупкості рослин, активізує фотосинтез, додає понад 2000 МДж/га енергії, значно наповнює білком, крохмалем зерно - пивовари встановили що К2 покращує обидва показники - інші мікродобрива тільки один з них. Пекарі повідомили про значне покращення якості борошна. Рекомендується при хімпрополкі в нормі 0,3-0,5 л/га та в фазу бутонізаціїї або по прапорцевому листу.

К1 та К2 299₴ л без ПДВ. Доставка Новою Поштою коштом покупця або самовивіз.

З повагою, Олександр, 0635251890

Щоб соняшник, кукурудза та інші культури були як на наших ділянках, а не як в агрофірми, слід насіння проінкрустувати перед висівом К6, а щоб вирівнялись посіви обприскати К1: СПРОБУЙТЕ!!!!

Зліва соняшник агрофірми. З права дослідні ділянки та виробнича база НВО Агронауковець.Сіяли в один день, агроном агрофірми відмовився інкрустувати насіння К6 та в фазі 3-х листків підкормити по листу К1.

Підкормлений стимултором коренів МочнвинК 1 + 5 кг/га карбаміду ріпак весною, при поновленні вегетації, вистояв бездощів'я.

Підробки та мікроелементи не працюють на стимуляцію росту коренів.МочевинК гарантує стимуляцію росту коренів.

МочевинК 6 забезпечує дружність проростання посівматеріалу

По кольору стебла видно що якість зерна значно краща з К1

Ще не було випадків, щоб підживлена пшениця К1 та К2 не вистояла від шторму

Жодного дощу, без селітри, а врожай 62 ц/га продовольчого зерна.

Поруч агрофірма вносила по 200 кг/га селітри - зібрали по 22 ц/га товарного зерна.

При внесенні по листу добрива МочевинКа 1 в нормі до 1 л/га коренева міцніша, рослини цупкіші, сходи раніше, рядки повніші.Гарантує врожай та стійкість від посухи. Результат за кількістю та якості зерна завжди відмінний.  70 кг/га NPK під основну плюс підкормка по листу баковим розчином з К1 та К2 - БОМБА

Не гайте час та спробуйте - збережете генетично закладений врожай та отримаєте неоціненний досвід з отримання гарних врожаїв на богарі стійких від примх непогоди.

Коренева міцніша, рослини цупкіші, сходи раніше, рядки повніші Витрати 10₴.га

Виробництво обмежено.Тому, що третина наших постійних замовників під окупацією маємо можливість запропонувати Вам.

Щоб ознайомитись як працює стимулятор росту кореневої.

З повагою, Олександр Капелюш, к.с-г.н. 0635251890  більше інформації на сайті:  agrodobruvo.com.ua

 

Гарантує збереження врожаю озимих- ріпак, гірчиця, горох, ячмінь, пшениця - 2024, не менше тони з гектара протизасушливий комплекс з К6 та К1.

Рекомендуємо почати з інкрустації насіння ріпаку, гірчиці, гороху - півлітра К6 розчинити в трьох літрах води. 200 мл розчину влити в поліетиленовий мішок з 10 кг насіння. Піднімаючи кінці почергово вверх та низ перемішати насіння та засипати в сівалку. К6 начебто дає насінню команду на проростання, тому рекомендуємо інкрустувати насіння в день висіву. Коли побачите результат що рослини міцніші, а рядки повніші замовляйте К1.

УВАГА! Повідомте на цей номер Вайбера +380932848914, Населений пункт, номер  Нової пошти, та прізвище, ім'я отримувача. Вишлемо  стимулятор проростання К6.

Оплата тільки при отриманні позитивного результату: сходи раніше, рядки повніші, рослини цупкіші
Або при замовленні К1
Олександр

Безсовісний плагіат і обман К1 фірми "захист агро" не працює на створення додаткових коренів. Ліворуч К1 захист агро, праворуч НВО Агронауковець.

Ще є можливість врятувати кукурудзу та соняшник від запалу- тисніть та послухайте

Підживлення озимих в жовтні по листу стимулятором росту коренів МочевинКа N1 значно покращить озиме поле

Стимулятор зростання коренів МочевинКа N1- добриво, дозволений до використання в Україні

 

Собівартість інкрустації посівної одиниці ріпаку та гірчиці серпетської стимуляторм проростання МочевинКа - 15 гривень

УВАГА! ГОЛОВНА ПІДКОРМКА ОЗИМИХ це: інкрустація насіння К6, а потім підкормка в  фазі 3х-5ти листків стимулятором росту  
коренів добривом МочевинКа N1 осінню - гарантія стійкості від вимерзання а в подальшому, в 2024му, від бездощів'я
Консультації та замовлення: тел 0676056036
Вайбер  0932848914
Олександр Капелюш к.с-г.н.
Директор НВО Агронауковець
обов'язково, уважно, перегляньте  сайт: agrodobruvo.com.ua  легко тисніть на назву і сайт відкриється

Це Вельгас Володимир, соя з: К6- насіння,К1 по листу в фазі 3х листків- цвітіння, а коренева як в коня хвіст

Тисніть на відео та послухайте Медведева з Старобільська. Спробуйте!!!
Тричі кормить пшеницю по листу стимулятором росту коренів МочевинКа: в кінці жовтня, в березні та в кінці травня

Собівартість інкрустації посівної одиниці ріпаку та гірчиці серпетської стимулятори проростання МочевинКа - 15 гривень

Осіння підкормка озимих по листу стимулятором росту коренів МочевинКа забезпечує рослини додатковою енергією від 1950МДж.га та вдвічі більшою масою коренів

Рослини ріпаку, насіння якого перед висівом проінкрустовано стимулятором росту коренів МочевинКа,  на 30% більш розвинуті, коренева міцніша, рядки заповнені сходами

МочевинКа- коренів більше рослини цупкіші