Від нас: Інколи нам відповідають на пропозицію СПРОБУВАТИ нашу продукцію: МИ ВЖЕ КУПИЛИ. Щоб те що Ви купили дало кращий результат а при повній посухі або безсніжному морозі не пропало слід спробувати К1,К2 та К6.Вони забезпечують:

-прискорений розвиток рослин;
-вдвічі збільшення крреневої за період її формування;
-цупкість та потовщення скелетних пагонів;
-від 2000 МДж.га додаткової енергії.

Найдіть, будьте ласкаві, час щоб ознайомитись з Їх ефективгістю на сайтах:
agrodobruvo.com.ua

та Брошура
Тільки НВО Агронауковець виробляє працюючі ОРИГІНАЛИ при використані яких господарства отримують на вкладену гривню від 10ти гривень прибутку, які відправляємо по Вашому замовленню Новою поштою або на самовивіз.

Дякую за Увагу, гарного та прибуткового врожаю!
Ваш Олександр к.с-г.н.
0504922689
0676056036

К1 - активатор органогенезу - в нормі л/га додасть від 2000 МДж /га енергії рослинам, ретардант, стимулятор зростання коренів.
Ціна - 293 ₴/л.
Доставка Новою поштою. При замовлені від 50 літрів- Адресна доставка за рахунок виробника

Увага: Можна рахувати основною цінністю препаратів К6 та К1 в тому, що прискорюючи зростання коренів вони практично забезпечують стійкість рослин від бездощів'я.

К1 при попаданні на лист, відкриває продихи.Тому в баковій суміші з ним всі складові бакової суміші зразу ж проникають в клітини рослин. Якщо в баковій суміші є 5-10 кг.га розчиненого карбаміду то лист також його поглинає і ефективність препаратів зростає в декілька раз.

Навіть півлітра на гектар К1 плюс карбамід або КАС значно покращать озиме поле.

Прохання врахувати при розробці технологічних карт на весну 2024 р ціни на НАНО ДОБРИВА МочевинКа з січня, в тому числі:
К6 - напівволога інкрустація насіння - прискорювач проростання, адювант.
Ціна - 663 ₴/літр.

Один літр на 10-50 посівн.одиниць -соняшник, буряк, соя, кукурудза та інш.

Результат дії К1, як стимулятора росту коренів, на дослідному полі НВО Агронауковець

Щоб прослухати - натисніть на зображення:Сприятливі умови нагонять вегетуючу масу озимих.При відсутності опадів в травні-риск отримати пустозерність.Як альтернатива це стимульовати ріст коренів К1 або зменшити винос вологи рослинами К2.

Сприятливі умови весни 2021року нагонять вегетуючу масу озимих.При відсутності опадів в травні-ризик отримати пустозерність.Щоб отримати якісне зерно слід  стимульовати ріст коренів К1 та зменшити винос вологи рослинами ретардантом К2. Це прискорить збирання врожаю на 10-15 діб, додасть більше тони/га зерна та на дві одиниці покращить його якість: доказ на сайті agrodobruvo.com.ua торкніться назви сайту і сайт відкриється.

Микола, який отримав по 57 ц.га продовольчої пшениці, говорить сусіду агроному який вніс по 200кг.га селітри а отримав по 22ц.га пшениці -Чому кожного року викидаєш селітру на вітер? Користуйся К1 та К2, той відповідає: є Хозяїн - не вірить. "А ти спробуй, докажи", а той відповідає : "Жлобу не докажеш"

Досліди проводив Одеський інститут захисту грунтів. Рік був посушливий.

Коренева міцніша, рослини цупкіші, сходи раніше, рядки повніші Витрати 10₴.га

при внесенні по листу добрива МочевинКа 1 в нормі до 1 л/га коренева міцніша, рослини цупкіші, сходи раніше, рядки повніші.Гарантує врожай та стійкість від посухи.Результат по кількості та якості зерна завжди відмінний.  70кг.га NPK під основну плюс підкормка по листу баковим розчином з К1 та К2 - БОМБА
Не гайте час та спробуйте - збережете генетично закладений врожай та отримаєте неоціненний досвід по отриманню гарних врожаїв на богарі стійких від примх непогоди.

Для замовлення натисніть кнопку ЗАМОВИТИ